דבר היינן - ינואר 2017


"היינן יכתוב על יין", אמר איתן. הוא אמר, כי הוא לא שמע מספיק את היינן מזמר: "יין הוא רק התירוץ", ואני דווקא אכתוב עליו, כי כניסתו של איתן לצוות של יקב עגור הן החדשות ,שהכי מרגשות אותי עכשיו. אז הנה לפניכם איתן עמרמי, שהוא כבר לא "בוטן מגלי צה"ל", אלא איתן מיקב עגור.

מדובר בסיפור אהבה, שכרגיל הוא דביק ומוזר ואמיתי לגמרי. שבועיים לאחר מסיבת האהבה של איתן וכרמלה בחצר היקב באוקטובר האחרון, הוא הגיע ליקב עם כל מיני תירוצים כמו נער בבית מרקחת שמבקש לקנות קונדום. היתה זו טליה, ביתי היקרה והנבונה, ששוב הסבירה לאבאשלה את עובדות החיים: "איתן מאוהב ביקב ורוצה לעבוד בו". עברו להם כמה חודשים מאז עזבה שוהם בן חמו היקרה לדרכה האדריכלית וכסא המלכה של חדר הטעימות נותר מיותם, והנה צץ לו במוצדקות עוד משפט שחוק שלי: "שהאלמנט הכי חשוב ביקב הוא המזל". איתן לוקח על עצמו משימות עילאיות ממש: גיבוש ועיגון הקשר עם העגורופילים זקנים וצעירים, ארועים ביקב, חידוש אתר האינטרנט. ממש ג'אבלאות ענק.

הוא יצליח הבחור, ואנחנו מאוהבים.


---

אחד הדברים רבי הפלא שנוצרו ביקב מאז הוקם בשנת 1999 בקונטיינר, הוא החיבורים האנושיים והלא אנושיים שכוללים: כלבים, חתולים, ציפורים וגם חמור, ביחד עם המיקרו-אורגניזמים הרגילים שבכל יקב.

בשבועות האחרונים אנו עמלים על בניית מערך תקשורת עם מועדון העגורים של היקב, לא מכוונת אפיק פרסומי שיווקי יח"צני, אלא מתוך רצון אמיתי להמשיך את הקשר אתכם. התוצאה היא, ראשית, הNewsletter, או בעברית, הניוזלטר, שאותו אתם קוראים עכשיו.

נוסף על כך, שידרגנו את האתר והוא מכיל את המידע העדכני ביותר על היקב והיינות, ובקרוב אף תתאפשר הזמנת משלוחים באופן מקוון.

אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בפייסבוק ולהעלות לאינסטגרם את מיטב התמונות שלכם מהיקב עם תיוג של המיקום.

כתבות נוספות