דבר היינן - מרץ-אפריל 2017


"Quid pro quo", אמר האניבל לקטר (אנתוני הופקינס) מתוך הכלוב לקלאריס (ג'ודי פוסטר) החוקרת של הFBI. סצנה שאני לא שוכח לעולם, ונמשלים רבים לה. הפעם פקד עלי העורך העקשן לכתוב משהו שיגרום לעגורופילים העסקיים להזמין יין אותו יעניקו כאות הוקרה ללקוחות האהובים שלהם, ועל ידי כך לחלוק איתם חוויה אינטימית - יין מיוחד. אבל כמיטב המסורת החדשה שלנו, לא אעסוק בכך.

היו לי בשבועות האחרונים שני משברים עם לקוחות שבעקבותיהם רציתי להחזיר את הזמן לאחור ואפילו הצלחתי. למדתי שיעור חשוב, אין זה מובן מעליו שאנשים נפרדים מכספם ומעניקים לנו אותו.

האניבל לקטר המִפלץ הכפות כפה על קלאריס העדינה להתמסר אליו בהכנעה גמורה בתמורה לשיתוף פעולה: "תני לי, ואתן לך". אם קלאריס נתנה למִפלץ את נשמתה, ובתמורה היא קבלה את מה שאף אחד אחר לא היה מחלץ ממנו, אז הבה ניתן ללקוחות האהובים שלנו משהו מתוך הלב שלנו ובתמורה נחלץ מהם חיוך. זה מספיק.


תכלס: כמדי שנה, לכבוד חג הפסח אנחנו מציעים ללקוחות עסקיים מארזי שי המכילים שני בקבוקים מתוך מבחר היינות של יקב עגור, מארז קרטון טבעי או שקית יוטה ומדבקת ברכה מותאמת אישית.פנו לאיתן לפרטים נוספים והצעת מחיר 052-8609761 או eitan.amrami@gmail.com אנא הזדרזו להזמין עד יום רביעי, ה22.3.17!

כתבות נוספות