דבר היינן - יוני 2017בשעת בוקר מוקדמת לפני שבועיים, הגיע ליקב פול-טריילר ענק אשר על גבו מכולה ענקית. עם המכולה הגיע הצוות המיומן של יואל גינסבורי מרמת הגולן. זהו רגע של פגישה גורלית בין היי טק, לו טק וסלואו טק. תהליך סטרילי לחלוטין שבו מתמלאים הבקבוקים ביין מתנקזים שלוש שנים של עבודה אל רגע אחד. והנה הרשימה: רוסה 2016 מיץ ענבים מותסס בן חצי שנה, קסם 2015 וקרקע 2015 בני שנה וחצי ושמירה מיוחדת 2014 כמעט בן שלוש. תוך יומיים נכנסו כל אלה לבקבוק ממנו יש רק מוצא אחד: הפה של הלקוחות. המשך המסע מזמן אפשרויות נוספות, כמו שאמר לי בשעתו סטיב פלדמן, יבואן יין אמריקני: "Kinderlach: you did NOT sell ze vine until the customer has pished it tvice". קו המילוי של יואל גינסבורי הוא התגשמות של חזון עתיק מימים אפלים שבהם מילאנו בקבוקים בידיים ומצפון לא לגמרי נקיים. הדבקנו תויות עקום, ושרפנו את הידיים במכשיר הממיס את הקפסולות לחתימת השעם. עם קו מילוי סטרילי שכזה, יקב קטן גם הוא יכול להתהדר בstate of the art high-tech.


יינן לא נורמלי אוהב מזג אויר נורמלי. כזה היה מזג האויר בשמונת החודשים הראשונים של שנת 2013. חורף קר, אביב ארוך נעים וקיץ מתון הביאו ליבול של ענבים טובים. שנה אחר כך עמדתי בצומת קבלת ההחלטות על ההרכב הסופי של היינות, החיך שלי הכריע להעביר את כל המרלו לקסם 2013. השמירה המיוחדת של 2013, לעומת קודמותיה, קיבלה פנייה חדשה: סירה במקום מרלו. השחור המבריק תוגבר בריחות כהים של סיגליות וגוף היין הפך יותר שרירי. דעתי היא שכל אלה תרמו אפילו עוד יותר לאלגנטיות חסרת הפשרות של השמירה המיוחדת.

האופטימיות חסרת התקנה של היינן ושל הכורמים מבטיחים שהשמירה המיוחדת 2013 יהפוך לבן לוויה נפלא בחגיגות שלנו ושלכם.


וההפתעה הבלעדית לחברי המועדון - לכבוד ההשקה אנחנו מציעים לעדת העגורופילים: 12 בקבוקי שמירה מיוחדת 2013 ב15% הנחה + שני בקבוקי קסם 2013 במתנה + משלוח חינם (בשווי 39 ש"ח)! תכלס: 14 בקבוקים, ב-100 ש"ח לבקבוק (מחיר מלא של שמירה מיוחדת 2013: 138 ש"ח)

להזמנת יינות עד הבית 02-9995423

כתבות נוספות